Partneři a klienti

Pomáháme firmám zlepšit jejich podnikání. Přidejte se k nim také!

Naši partneři

First information systems

First information systems je významným partnerem na poli informačních systémů. Už více než 25 let se etabluje na trhu jako specialista v oblasti stavebnictví díky specializovanému řešení „RSV – Řízení stavební výroby“, které vyvíjí a implementuje u významných klientů v České i Slovenské republice. Zároveň je předním dodavatel ERP systému HELIOS Orange a jako GOLD partner společnosti Asseco Solutions se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele tohoto produktu pro klienty v oblasti stavebnictví, dopravy a logistiky, výroby i obchodu.

Bližší informace najdete na www.firstis.eu

ATTN Consulting

ATTIS představuje komplexní soubor manažerských postupů, technik a vzdělávacích programů podporovaných prvním skutečně manažerským software ATTIS.
Dále podporuje realizaci strategie firmy formou optimálně nastavených procesů a projektů, modelováním a měřením výkonnostních parametrů i zpětnými a dopřednými vazbami promítnutými do motivace a rozvoje schopností zaměstnanců.
A v neposlední řadě poskytuje takovou metodickou a procesní podporu, která vede k vyšší produktivitě práce, ke zlepšení komunikace uvnitř i vně organizace a k celkově vyšší konkurenceschopnosti. Pomáhá tak s naplňováním podnikatelských cílů, růstu hodnoty společnosti a dlouhodobé prosperitě na trhu.

Bližší informace najdete na www.attis.cz

Případová studie

Strojírny Poldi

Pomohli jsme optimalizovat výrobní procesy strojírnám Poldi. Díky provedeným změnám mají lepší přehled o svém podnikání a mohou tak pracovat efektivněji a šetřit na správných místech. Podívejte se, jak jsme toho docílili.

Detaily

Další spokojení klienti

ELVAC

Foxconn Global Services Division

UniCredit Business Integrated Solutions

Vodárenská akciová společnost

Tyco Electronics Kuřim

Trade FIDES

Teplárny Brno

Student Agency

SSI Schäfer

Sberbank

Pilana

MILPEX Gina

Honeywell

Gopas

Česká Zbrojovka

Česká Zbrojovka

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

Českomoravská záruční a rozvojová banka

Českomoravská záruční a rozvojová banka

Konica Minolta

Phillip Morris ČR

Parfums.cz

MU Sokolov

Office Depot