Naučíme vás

Kurzy pro 21. století

Chcete být ve firmě nepostradatelní? Pomýšlíte na povýšení? Máte dobrý pocit, když vám jde práce od ruky? Hledáte způsoby jak zefektivnit chod vaší firmy a získat náskok před konkurencí? Investujte do vzdělání, vyplatí se vám to desetkrát! A začít můžete právě u nás.

Nejsme školící centrum, ale rádi se podělíme o své nasbírané zkušenosti. Sami milujeme poznávání, sledujeme vývoj technologií a znalosti předáváme s nemenší chutí. Naše kurzy nejsou suchopárným výčtem funkcí nebo možností informačních systémů, ale na reálných příkladech z praxe společně zkoušíme postupy, co vám skutečně ulehčí práci.

Také spolupracujeme s projekty Vzdělávejte se pro růst, takže u nás můžete čerpat dotace z projektu EU.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Ale nebojte! Nikoho, kdo se chce vzdělat, na holičkách nenecháme. :) Níže naleznete odkazy na standardní školení, která pořádáme podle zájmu.

Řekneme vám úplně všechno!

A nemyslíme jenom přímo na kurzu—určitě chcete vědět hodně věcí i předem. Poradíme, kde se ubytovat, jaké si zajistit pomůcky a rádi zašleme i detailní rozpis kurzu. Stačí říct.


Poptejte kurz, který vás zajímá

Nečekejte, až vypíšeme kurz, co vám více vyhovuje. Najděte si ho v nabídce a řekněte si o něj.

Proškolení na míru

Kurzy ve školících centrech bývají koncipována obecně a univerzálně, aby z nich mohla těžit co největší skupina lidí. To má ale velkou nevýhodu. Jsou málo flexibilní a proškolit personál pro specifické podmínky je tak velmi složité. S námi je to ale jiné! Zavolejte nám a dohodneme se podle vašich požadavků. Nebudeme motat hlavu vašim lidem informacemi, které pro ně nejsou relevantní. Přijdou, naučí se přesně to, co potřebují a následně odvedou svojí práci lépe i rychleji.

3 výhody školení na míru od nás

Jedinečnost

Kurzy na míru velké školitelské společnosti nenabízí. Malé zase většinou nedisponují odborníky, kteří by obsáhli nutný rozsah. My v BI Experts to zvládáme, i nabízíme!

Široký záběr

Disponujeme odborníky s obrovským znalostním kapitálem. Dokážeme vaše lidi naučit prakticky cokoli z oblasti BI (viz. naše standardní školení), ale i mnoho z příbuzných oborů.

Vynikající školitelé

Samotné technické znalosti a zkušenosti pro výklad ale nestačí. Naši školitelé mají i dar krásně mluvit - každého účastníka zaujmou a už nepustí!